Služby

Služby

TISK

TISK

Díky našim digitálním tiskárnám kompletně zpracujeme vaše letáky, publikace, brožury, vizitky a další tiskové materiály. Největšími výhodami digitálního tisku je rychlost zpracování zakázky, nízké celkové náklady při tisku malého množství kusů a lepší kontrola před tiskem, jednoduše vám vytiskneme kontrolní nátisk, který je tištěn na stejném stroji jako výsledný tisk.
Tiskneme na široký výběr papírů a materiálů, od 80g/m2 až do gramáže 350 g/m2. Vytiskneme vám také papírové i PVC samolepky, jednoduché i tvarované. Na místě pak provádíme dokončovací práce. Vazbu V1 - šitá, V2, V8 - lepená, kroužkovou nebo kalendářovou vazbu, bigování, falcování, perforaci, zaoblení rohů, laminaci matnou i lesklou.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

Mezi velkoformátový tisk počítáme takové rozměry, které nejdou vytisknout běžnými tiskovými stroji. Obecně se jedná o formáty A2, A1, A0 až po bilboard.
Rychle a bezkonkurenčně levně tiskneme na papír gramáže 80g, 120g, 140g a 160g.
Tyto tisky pak mají širokou škálu použití: plakáty, plány, výkresy...
Tiskneme již od jednoho kusu, možnost expresního tisku na počkání, max. do druhého dne.
Dále nabízíme tisk na další materiály, PVC, materiály pro bannery, fólie, backlity, plátno. Samozřejmostí je nabídka jednostranného i oboustranného lamina a dokončovacích prací jako je lepení na desky všech druhů, výroba bannerů a montáž rollupů.

GRAFIKA A FOTOGRAFIE

Naše grafické studio pro vás vytvoří návrhy od obyčejné vizitky po kompletní grafický manuál vaší firmy. Zpracuje pro vás letáky, katalogy nebo knihy podle vašeho zadání nebo jako originální návrh. Součástí grafického studia je i fotostudio.

CTP

Nabízíme osvit kovolistů do formátu B2. Denní operativní zpracování, archová montáž kontrola dat a náhledy jsou samozřejmostí.

Přihlašovací jméno:

Heslo:

OK
REGISTRACE
Copyright ©2020 - FAST reklamní studio

Založeno v roce 1999
Naše firma nabízí kompletní polygrafický servis s více jak patnáctiletou tradicí